info@airclean.cz

+420 725 100 108

Výhody

čističek vzduchu a povrchů Aerus


Ať už hledáte řešení pro vaši rodinu nebo zaměstnance, s čističkami vzduchu a povrchů Aerus dostanete tu nejlepší ochranu kvality vzduchu.


Čistička vzduchu Aerus Pure & Clean
Shadow

Čističky vzduchu a povrchů Aerus

Zdraví na prvním místě

Denně jsme obklopeni obrovským množstvím alergenů, virů a mikrobů. Pravidelně s nimi přicházíme do kontaktu - dotýkáme se jich, vdechujeme je. Přestože doma udržujeme čistotu, tyto bakterie vznikají přirozeně samy, nebo pronikají dovnitř z vnějšího prostředí. Jsou to pyly, prach, roztoči, zplodiny z aut, mikroby, zvířecí srst a mnohé jiné. Pokud se tyto spouštěče pravidelně neodstraňují, doprovázejí je mnohé negativní reakce těla. Kašel a kýchání, únava, ucpané dutiny či bolesti hlavy. Každý organismus reaguje jinak, proto se u mnohých objevují i alergie, nebo záněty vedlejších nosních dutin.

Mnoho domácností začalo využívat čističky, které větší spouštěče negativních symptomů ze vzduchu odstraňují tak, že vzduch pročistí. Takové čističky však nezachytí ty nejmenší částečky, a ty nejvíce škodlivé tak stále zůstávají ve vzduchu. Navíc, prach a další alergeny se usazují na površích, a dále se tak rozšiřují dotykem. Aerus Beyond Guardian Air a Aerus Pure & Clean fungují na vylepšeném, důkladnějším principu. Jejich specifický způsob filtrace hned několika filtry zabezpečí nejen vyčištění vzduchu, který prošel filtrací, ale speciální chemická reakce uvnitř nabije molekuly vzduchu tak, aby dále zneškodňovaly jiné patogeny, viry a plísně, které se nacházejí v okruhu až 200 m2.

Aerus Pure & Clean

Technologie uvnitř čističek vzduchu a povrchů Aerus Beyond Guardian Air a Aerus Pure & Clean nevyužívají ozón, ani jiné pro tělo nebezpečné látky. Produkty jsou speciálně navrženy tak, aby vytvářely čisté prostředí v domácnostech. Váš organismus tak není vystavován škodlivinám. Aerus Beyond Guardian Air a Aerus Pure & Clean jsou nezávadné, vhodné nejen do domácností s dospělými, ale i dětmi, miminky či zvířaty. Nejsou škodlivé ani pro rostliny. Dýchání čistého vzduchu dlouhodobě zlepšuje nejen zdraví, ale i pohodu a zvyšuje produktivitu.


Jak funguje čistička vzduchu
s ActivePure® technologií

ActivePure® technologie v čističkách vzduchu a povrchů Aerus Beyond Guardian Air a Aerus Pure & Clean pracuje ve třech krocích, které jsou během provozu stroje nepřetržitě aktivní.

ActivePure® technologie
Kontakt

Zeptejte se nás.HMV COMMERCE GROUP s.r.o.

Lannova 2061/8

110 00 Praha 1 - Nové Město

Česká republika

IČ: 09125825Naše kontakty

info@airclean.cz

+420 725 100 108